Рушникосушарка SunWay SWT-RA 470x1100 (SWT-RA 300)
Відео 2Фото 4 | від 2 999 до 4 839 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:300 Вт Функції:терморегулятор, дисплей |
Модифікації SunWay SWT-RA 3
Характеристики
SunWay SWT-RA 470x1100 |
|
Рушникосушарка з терморегулятором і дисплеєм для відображення температури нагріву. Може обігрівати приміщення до 15 м³ і площею до 6 м². Вологозахист IP54. Гарантія від виробника — 5 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SunWay SWT-RA 470x1100
Колір:
Сортувати
SUN WAY SWТ-RA-300 | 2 999 грн. |
Рушникосушарка металева з терморегулятором Sun Way SWТ-RA-300 SWT-RA-300 | 2 999 грн. |
Sun Way SWТ-RA-300 | 4 839 грн. |
SUN WAY SWТ-RA-300 | 2 999 грн. |
Полотенцесушитель Sun Way з нержавіючої сталі SWT-RA 300 з регулятором | 4 839 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо