Рушникосушарка SunWay SWT-RA 570x1200 (SWT-RA 400)
Відео 2Фото 4 | від 1 999 до 6 289 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:400 Вт Функції:терморегулятор, дисплей |
Модифікації SunWay SWT-RA 3
Характеристики
SunWay SWT-RA 570x1200 |
|
Рушникосушарка з терморегулятором і дисплеєм для відображення температури нагріву. Може обігрівати приміщення до 20 м³ і площею до 8 м². Вологозахист IP54. Гарантія від виробника — 5 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SunWay SWT-RA 570x1200
Колір:
Сортувати
SUN WAY SWТ-RA-400 | 1 999 грн. |
Рушникосушарка металева з терморегулятором Sun Way SWТ-RA-400 SWT-RA-400 | 1 999 грн. |
SUN WAY SWТ-RA-400 | 1 999 грн. |
Рушникосушка SunWay SWT-RA 400 Вт з терморегулятором нержавіюча сталь | 6 289 грн. |
Полотенцесушитель Sun Way з нержавіючої сталі SWT-RA 400 | 6 289 грн. |
Сушка для рушників Sun Way SWТ-RA 400 нерж. (З терморегулятором) | 3 299 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо