Зимова шина Sunwide Snowide 195/65 R15 91T
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sunwide Snowide 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunwide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunwide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunwide Snowide 195/65 R15 91T
Усі ціни 15 →Шина Sunwide Snowide 195/65 R15 91T | 1 838 грн. |
Sunwide Snowide 195/65 R15 91T | 1 908 грн. |
Sunwide Snowide (195/65R15 91T) | 1 870 грн. |
Зимние шины Sunwide Snowide 195/65 R15 91T 1001083750 | 1 934 грн. |
Sunwide Snowide 195/65 R15 91T | 1 900 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →