Літня шина Sunwide Van Mate 235/65 R16C 115R
Виберіть розмір шин
Sunwide Van Mate 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunwide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunwide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunwide Van Mate 235/65 R16C 115R
Усі ціни 23 →Sunwide Vanmate 235/65 R16C 115/113R | 3 451 грн. |
Sunwide Van Mate (235/65R16C 115R) | 3 192 грн. |
Sunwide Vanmate 235/65 R16C 115/113R | 3 559 грн. |
Летние шины Sunwide Van Mate 235/65 R16C 115/113R 1001146980 | 3 279 грн. |
SUNWIDE Літня шина SUNWIDE Vanmate 235/65R16C 115/113R | 3 187 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →