Литий диск Replica CT4346 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 3 499 до 4 373 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT4346 3
Характеристики
Replica CT4346 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT4346 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Replica Toyota CT4346 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA67.1 SMF | 3 725 грн. |
Replica CT-4346 6,5x16/5x114,3 D67,1 ET45 SMF | 3 625 грн. |
Диски Replica Toyota (CT4346) 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (SMF) | 3 499 грн. |
Replica CT4346 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) SMF | 3 674 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA CT4346 SMF R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 | 4 019 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі