Suunto Spartan Sport Wrist HR
Відео 17Фото 13 |
Прогресивний мультиспортивний годинник — первісток у родині Spartan з інтегрованим оптичним пульсометром (PerformTek від американської Valencell). Також модель однією з перших в портфоліо фінської марки отримала кольоровий екран на фронтальній стороні гаджета. Suunto Spartan Sport Wrist HR оснащується сенсорним дисплеєм круглої форми з роздільною здатністю 320х300 пікселів. Смартгодинник пропонує детальну аналітику, індивідуально налаштовуються спортивні профілі, опції фітнес-трекера і, зрозуміло, екосистему Movescount (використовується для синхронізації тренувань і налаштувань носимого гаджета).
В апаратних активах моделі є GPS-модуль, компас, альтиметр, барометр і термометр. Потужний акумулятор забезпечує два тижні автономної роботи годинника в звичайному режимі і 8 годин безперервної активності в режимі повного навантаження (з реєстрацією пульсу та розташування супутників GPS/ГЛОНАСС). Для підключення пристроїв використовується технологія Bluetooth Smart. Розумний годинник сумісний зі смартфонами на платформах iOS і Android.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suunto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suunto.
Купити Suunto Spartan Sport Wrist HR
Усі ціни 8 →SUUNTO SPARTAN SPORT WRIST HR GOLD ss023405000 | 23 940 грн. |
Спортивний годинник Suunto SPARTAN SPORT WRIST HR ALL BLACK (SS022662000) | 12 850 грн. |
Спортивные часы Suunto SPARTAN SPORT WRIST HR ALL BLACK (SS022662000) | 10 378 грн. |
Спортивний годинник Suunto SPARTAN SPORT WRIST HR ALL BLACK (SS022662000) | 10 368 грн. |
Suunto Spartan Sport Wrist HR | 17 693 грн. |
Про смартгодинник багато чув, читав і навіть бачив/тримав у руках деякі моделі. Було цікаво, але купувати дешеву нісенітницю якось не хотілося, а по-справжньому класні виробники коштують досить дорого. Але за кінцевим результатом можу сказати, що цю пристойну суму витратити зовсім не дарма. Годинник радує як дизайном, так і враженнями від використання. Перше, що мені дуже сподобалося – зовнішній дизайн. Годинник офігительно виглядає на немаленькій чоловічій руці. Корпус зроблений із надміцного полімеру – поліаміду, а безель із нержавіючої сталі. Міцний силіконовий ремінець з надійною фіксацією для спортивного годинника теж справа не остання. По-друге, це реально крутий девайс для різних спортивних навантажень. Вони мають цілих 80 профілів для різноманітних занять. Я постійно користуюсь додатком Мувскаунт та вбудованими передустановками для бігу, велопрогулянок та плавання у басейні. По-третє, годинник обладнаний класним кардіомонітором. Власне здебільшого заради нього я і купував спортивний смартгодинник. По-четверте, це годинник над яким не потрібно тремтіти. Вони максимально добре захищені від води та пилу, у яких можна навіть пірнати на невелику глибину. Скло мінеральне, міцне, хоч і не сапфір (за такої ціни можна було б і поставити). Ну і нарешті, мені подобається їхній відмінний кольоровий екран. Він не лише яскравий і має пристойні кути огляду, а й сенсорний. Також дуже корисна синхронізація зі смартфоном, що допомагає відсіювати "сміттєві" повідомлення і не відволікатися по дрібницях. Є проблеми при синхронізації годинника зі смартфоном при паралельному використанні блютус-навушників. Зв'язок начебто не рветься, а й нормальної синхронізації немає. Що б все запрацювало як слід, потрібно розірвати з'єднання з вухами, інакше ніяк. Якщо забути вимкнути GPS, то розраховувати годинник можу і до вечора не дожити. За високої точності позиціонування батарею жеруть швидко. |