ДБЖ SVC VP-850-LCD 850 ВА
Фото 11 |
SVC VP-850-LCD 850 ВА |
|
Компактне та порівняно легке інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) помірної потужності з чистою синусоїдою на виході, вбудованими батареями, USB-інтерфейсом управління, автоматичним байпасом та підтримкою функції холодного старту для запуску знеструмленого клієнтського обладнання при знеструмленій мережі. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023 року, орієнтований на побутове та професійне використання.
Номінальна потужність джерела безперебійного живлення SVC VP-850-LCD складає 510 Вт, максимальна пікова 850 Вт. Ця модель оснащена вбудованим свинцево-кислотним гелевим акумулятором з напругою 12 В та ємністю 9 Агод. Крім швидкого перемикання живлення від батарей, що займає всього 6 мс, цей ДБЖ може виконувати функції мережного стабілізатора напруги (від 145 до 290 В). Він оснащений двома стандартними роз'ємами-євророзетками (EU Type F) з резервуванням та одним портом C13/C14, також відомим як "комп'ютерна розетка", без резервування. При навантаженні, що становить 50% номінальної потужності (250 Вт), забезпечує близько 5 хв стабільної роботи для коректного завершення роботи. Підійде для роботи з телекомунікаційним обладнанням, малопотужним сервером або ПК, засобами автоматизації, системами відеоспостереження, аварійного LED-освітлення та ін.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Купити SVC VP-850-LCD 850 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ SVC VP-850-LCD | 2 880 грн. |
SVC VP-850-LCD | 2 880 грн. |
SVC VP-850-LCD — ДБЖ лінійно-інтерактивне 850 ВА 510 Вт 220 Вт з вбудовано | 2 880 грн. |
Джерело безперебійного живлення SVC VP-850-LCD 850VA | 2 880 грн. |
ДБЖ SVC VP-850-LCD 850VA | 2 771 грн. |
Джерело безперебійного живлення SVC VP-850-LCD 850VA | 2 671 грн. |