ДБЖ SVC PT-3K 3000 ВА
Відео 2Фото 3 |
SVC PT-3K 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVC PT-3K 3000 ВА
Усі ціни 16 →Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) SVC PT-3KF-LCD | 8 089 грн. |
Svc PT-3KS-LCD 3000VA | 18 642 грн. |
ИБП SVC PT-3KF-LCD 3000VA/3000W (for External batteries) | 10 600 грн. |
SVC PT-3KF-LCD Black 3000ВА/3000Вт під зовнішню батарею | 10 600 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди