ДБЖ SVC VP-850-LED 850 ВА
SVC VP-850-LED 850 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVC VP-850-LED 850 ВА
Усі ціни 8 →Svc VP-850-LED 850VA | 2 064 грн. |
Svc VP-850-LED 850VA | 2 064 грн. |
ИБП SVC VP-850-LED 850VA | 1 800 грн. |
SVC VP-850-LED | 1 800 грн. |
SVC VP-850-LED — ДБЖ лінійно-інтерактивне 850 ВА 510 Вт 220 Вт з вбудовани | 1 800 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації SVC VP-850-LED
Ціни на SVC VP-850-LED |
---|---|---|---|---|
SVC VP-650-LED 650 ВА | від 1 720 грн. | 1 пропозиція | ||
SVC VP-850-LED 850 ВА | від 1 756 грн. | 8 пропозицій |