ДБЖ APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 ВА
Відео 7Фото 5 |
APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 ВА |
|
Класична модель дбж резервного типу. Виріб використовує архітектуру Offline і головним чином призначений для обслуговування домашньої комп'ютерної та офісної техніки. Скромні габарити і мала вага APC Back-UPS 500VA дають змогу гармонійно розмістити пристрій на робочому столі. Батарейний блок знаходиться всередині корпусу. АКБ представлений необслуговуваним свинцево-кислотних акумулятор, батарея повністю герметична і безпечна для експлуатації в житлових приміщеннях.
Сам джерело безперебійного живлення має на борту 4 євро-розетки, 3 з яких можуть використовуватися для резервного живлення техніки, а 1 (вона має кольорове маркування, відмінну від інших розеток) може просто користуватися перевагами стабілізатора напруги та мережевого фільтра. Передбачено захист лінії зв'язку RJ-11, синхронізація з ПК здійснюється за допомогою каналу LAN. Є класична звукова сигналізація і світлодіодна індикація. ДБЖ працює з прийнятним рівнем тепловиділення, чому серед іншого сприяє високий показник ККД перетворення струму, який досягає позначки 97,8% при максимальному навантаженні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Купити APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 ВА
Усі ціни 12 →APC APC Back-UPS CS BK500EI | 7 955 грн. |
ИБП APC Back-UPS CS 500VA (BK500EI) | 7 714 грн. |
Back-UPS Cs 500 Apc (BK500EI) | 7 860 грн. |
Back-UPS Cs 500 Apc (BK500EI) | 7 760 грн. |
APC Back-UPS 500 USB (BK500EI) BK500EI | 6 699 грн. |
Модификації APC Back-UPS CS 500VA BK500EI
Ціни на APC Back-UPS CS 500VA BK500EI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350 ВА | від 5 805 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 ВА | від 6 401 грн. | 12 пропозицій | ||
APC Back-UPS CS 650VA BK650EI 650 ВА | від 7 891 грн. | 19 пропозицій |