ДБЖ APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА
APC Smart-UPS SRT2200VA (SRT2200RMXLI) | 90 240 грн. |
APC Smart-UPS SRT2200VA (SRT2200RMXLI) | 92 496 грн. |
APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS SRT 2200VA RM SRT2200RMXLI | 116 480 грн. |
APC Smart-UPS SRT2200VA (SRT2200RMXLI) | 94 752 грн. |
Модификації APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА | від 90 240 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 ВА | від 105 600 грн. | 21 пропозиція | ||
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 ВА | від 225 786 грн. | 15 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 ВА | від 265 200 грн. | 22 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 8000VA SRT8KRMXLI 8000 ВА | від 345 470 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 10000VA SRT10KRMXLI 10000 ВА | від 363 600 грн. | 24 пропозиції |