Стрем'янка Svelt Regina Special 12 277 см
Svelt Regina Special 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svelt Regina Special 12 277 см
Стрем'янка SVELT REGINA SPECIAL, 12 ступенів SREGISP12 | 12 454 грн. |
Стрем'янка SVELT REGINA SPECIAL 12 (SREGISP12) | 12 454 грн. |
Профессиональная стремянка SVELT REGINA SPECIAL 12 ступеней SREGISP12 | 11 399 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини Svelt Regina Special 12:
- Наявність поручня
РекомендуємоПорівняти в таблиці →