Сходи трансформер Svelt Scalissima 9 470 см (SSCAL009)
Svelt Scalissima 9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svelt Scalissima 9 470 см
Драбина шарнірна SVELT SCALISSIMA SSCAL009R | 11 552 грн. |
Драбина телескопічна SVELT Scalissima R 9+9 сходинок (SSCAL009R) | 10 022 грн. |
Драбина SVELT SCALISSIMA 9+9 (SSCAL009R) | 10 022 грн. |
Телескопическая лестница SVELT SCALISSIMA (R) 9+9 ступеней SSCAL009R | 8 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Svelt Scalissima 9
Ціни на Svelt Scalissima 9 |
---|---|---|---|---|
Svelt Scalissima 6 296 см | від 6 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 7 355 см | від 7 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 8 410 см | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 9 470 см | від 8 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 10 522 см | від 9 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 11 580 см | від 9 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 12 635 см | від 10 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →