Сходи трансформер Svelt Scalissima 8 410 см (SSCAL008)
Svelt Scalissima 8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svelt Scalissima 8 410 см
Телескопічна драбина SVELT SCALISSIMA 8 + 8 ступенів (SSCAL008) | 10 747 грн. |
Драбина телескопічна SVELT Scalissima 8+8 сходинок (SSCAL008) | 9 298 грн. |
Телескопическая лестница SVELT SCALISSIMA 8+8 ступеней SSCAL008 | 7 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Svelt Scalissima 8
Ціни на Svelt Scalissima 8 |
---|---|---|---|---|
Svelt Scalissima 6 296 см | від 6 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 7 355 см | від 7 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 8 410 см | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 9 470 см | від 8 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 10 522 см | від 9 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 11 580 см | від 9 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 12 635 см | від 10 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →