Сходи трансформер Svelt Scalissima 10 522 см (SSCAL010)
Svelt Scalissima 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svelt Scalissima 10 522 см
Телескопічна драбина SVELT SCALISSIMA 10 + 10 ступенів SSCAL010R | 12 276 грн. |
Драбина телескопічна розкладна SVELT SCALISSIMA R 10+10 (SSCAL010R) | 10 626 грн. |
Телескопическая лестница SVELT SCALISSIMA (R) 10+10 ступеней SSCAL010R | 9 199 грн. |
Відеоогляди
Модификації Svelt Scalissima 10
Ціни на Svelt Scalissima 10 |
---|---|---|---|---|
Svelt Scalissima 6 296 см | від 6 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 7 355 см | від 7 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 8 410 см | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 9 470 см | від 8 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 10 522 см | від 9 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 11 580 см | від 9 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 12 635 см | від 10 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →