Стрем'янка Svelt Vetta 5 105 см (SVETTA05)
Фото 5 |
Svelt Vetta 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Svelt Vetta 5
Ціни на Svelt Vetta 5 |
---|---|---|---|---|
Svelt Vetta 4 84 см | від 1 828 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Vetta 5 105 см | від 2 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Vetta 6 130 см | від 2 607 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Vetta 7 150 см | від 3 063 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Vetta 8 170 см | від 3 081 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →