Стрем'янка Stark SSLW507 Home 146 см (529170104)
Stark SSLW507 Home |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SSLW507 Home 146 см
Усі ціни 11 →Стремянка металлическая Stark SSLW 507 HOME (529170104) | 1 990 грн. |
Стремянка Stark SSLW507 Home (529170104) | 1 990 грн. |
Драбина Stark SSLW 507 HOME (529170104) | 2 107 грн. |
Лестница Stark SSLW 507 HOME (529170104) 529170104 | 1 947 грн. |
Драбина Stark SSLW 507 HOME (529170104) 529170104 | 1 990 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Stark SSLW507 Home
Ціни на Stark SSLW507 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SSLW505 Home 100 см | від 1 462 грн. | 11 пропозицій | ||
Stark SSLW506 Home 120 см | від 1 672 грн. | 12 пропозицій | ||
Stark SSLW507 Home 146 см | від 1 947 грн. | 11 пропозицій | ||
Stark SSLW508 Home 162 см | від 2 413 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →