Sven AP-G555MV
Відео 1Фото 10 |
Sven AP-G555MV 2020 рікAP (для ПК, накладні) |
|
Комфортна накладна ігрова гарнітура закритого типу з дротовим підключенням і спрямованим мікрофоном на дужці. Виробником позиціонується як доступний продукт цінової категорії 2020 року, призначений для широкого кола користувачів, які бажають придбати зручний і надійний ігровий аксесуар, який не викличе дискомфорту під час тривалих геймерських сесій. Можуть стати прекрасним подарунком для підлітка, молодої людини або дорослого чоловіка, захопленого комп'ютерними іграми.
Навушники Sven AP-G555MV мають елегантний зовнішній дизайн і міцну конструкцію. Великі і м'які амбушюри охоплює типу забезпечують рівномірний розподіл зусилля притиску, створюючи оптимальні умови для утримання на голові без надлишкового тиску на область вуха. Завдяки особливостям конструкції, не пропускають зовнішні шуми і забезпечують пасивну звукоізоляцію, особливо корисну в галасливих умовах, а також в ситуаціях, коли необхідно повністю зосередитися на грі. За звучання відповідають 40 мм динамічні випромінювачі зі стандартним імпедансним опором 32 Ом. Вони забезпечують повноцінне акустичне оформлення ігор будь-яких популярних жанрів, прекрасно справляючись з відтворенням звуків вибухів і пострілів. Круглий кабель з одностороннім підведенням підключається до ПК за допомогою двох роз'ємів 3-pin mini-Jack.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sven.
Купити Sven AP-G555MV
Гарнітура Sven AP-G555MV Black/Red | 807 грн. |
Навушники з мікрофоном Sven AP-G555MV black-red;Gaming;Jack2*3.5mm;3Pin | 1 234 грн. |
Навушники з мікрофоном Sven AP-G555MV black-red;Gaming Jack2*3.5mm 3Pin (5 | 881 грн. |
Купив ці навушники за 415 гривень мені дуже сподобалися за свій прайс супер Якість збирання, звук, зовнішній вигляд. У мікрофоні немає шумоподавлення, це швидше не мінус, а просто моя думка PULL: користуюся Sven AP-G555MV менше місяця |