Фільтр на котушці SVITTEX SV-020
SVITTEX SV-020 40 м50 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVITTEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVITTEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVITTEX SV-020
Усі ціни 6 →Подовжувач SVITTEX електричний на котушці 4 розетки 40м 2х2,5 SV-020-O | 2 220 грн. |
Подовжувач на котушці Svittex 2х2.5, 40м (SV-020) 114336 | 1 595 грн. |
Подовжувач на котушці 40м SVITTEX 2х2,5мм 16А 4100Вт SV-020-O | 1 804 грн. |
Подовжувач на котушці 40м, 2х2,5мм із термозахистом, 4100Вт, SVITTEX SV-02 | 1 804 грн. |
SV-020 -В Підовжувач SVITTEX на котушці (40 м) серія ПРОФІ з термозахистом | 1 720 грн. |
SV-020 -О Підовжувач SVITTEX на котушці (40 м) серія ПРОФІ з термозахистом | 1 720 грн. |
Модификації SVITTEX SV-020
Ціни на SVITTEX SV-020 |
---|---|---|---|---|
SVITTEX SV-020 | від 1 595 грн. | 7 пропозицій | ||
SVITTEX SV-021 | від 2 060 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →