Фільтр на котушці SVITTEX SV-019
SVITTEX SV-019 25 м30 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVITTEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVITTEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVITTEX SV-019
Усі ціни 6 →Подовжувач SVITTEX електричний на котушці 4 розетки 30м 2х2,5 SV-019-O | 1 790 грн. |
Подовжувач на котушці Svittex 2х2.5, 30м (SV-019) 114335 | 1 235 грн. |
Подовжувач на котушці 30м SVITTEX 2х2,5мм 16А 4100Вт SV-019-O | 1 438 грн. |
Подовжувач на котушці 30м, 2х2,5мм із термозахистом, 4100Вт, SVITTEX SV-01 | 1 438 грн. |
SV-019-В Підовжувач SVITTEX на котушці (30 м) серія ПРОФІ з термозахистом, | 1 420 грн. |
SV-019-О Підовжувач SVITTEX на котушці (30 м) серія ПРОФІ з термозахистом, | 1 420 грн. |
Модификації SVITTEX SV-019
Ціни на SVITTEX SV-019 |
---|---|---|---|---|
SVITTEX SV-018 | від 1 077 грн. | 8 пропозицій | ||
SVITTEX SV-019 | від 1 235 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →