Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Swiss Diamond

Сковорода Swiss Diamond 6424ic 24 см

Фото - Сковорода Swiss Diamond 6424ic 24 см
Swiss Diamond 6424ic
20 см24 см
Колір
Тип
класична
Розмір
24 см
Діаметр дна
17.78 см
Об'єм
2.01 л
Висота стінок
4.47 см
Вага
1.81 кг
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Швейцарія
Офіційний сайт
swissdiamond.com
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Swiss Diamond 6424ic 24 см

Сковорода Swiss Diamond XD Induction 24 см (XD6424i)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 987 грн.

Сковорода з кришкою Swiss Diamond XD Induction 24 см (XD6424ic)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 365 грн.

Сковорода Swiss Diamond XD Induction 24 см (XD6424i)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 362 грн.

Динаміка цін на Swiss Diamond 6424ic 24 см

Модификації Swiss Diamond 6424ic

Ціни на Swiss Diamond 6424ic
Swiss Diamond 6420ic 20 смвід 6 440 грн.8 пропозицій
Swiss Diamond 6424ic 24 смвід 7 987 грн.3 пропозиції