Швейцарський ніж SWIZA C04
Відео 1Фото 3 |
SWIZA C04 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SWIZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SWIZA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SWIZA C04
Мультитул Swiza C04 Silva Khaki (KNI.0040.2050) | 2 171 грн. |
Нож Swiza C04 KNI.0040.2050 хаки | 2 236 грн. |
Швейцарський ніж Swiza C04 Silva Khaki (KNI.0040.2050) | 2 198 грн. |
Ніж Swiza C04, хакі silva | 1 424 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →