Швейцарський ніж Ruike S31
Відео 2Фото 5 |
Ruike S31 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike S31
Усі ціни 26 →Ruike Criterion Collection S31 Green | 1 330 грн. |
Многофункциональный нож Ruike S31-G | 1 330 грн. |
Нож Ruike Criterion Collection S31-G | 1 330 грн. |
Ruike Многофункциональный нож Ruike S31 зеленый S31-G | 1 330 грн. |
Ніж Ruike S31-G | 1 463 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →