Швейцарський ніж Ruike L21
Відео 2Фото 5 |
Ruike L21 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike L21
Усі ціни 77 →Ruike Criterion Collection L21 Green | 1 280 грн. |
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion Collection L21 зелений L21-G | 1 280 грн. |
Нож Ruike L21-B | 1 280 грн. |
Нож Ruike Criterion Collection L21-G | 1 280 грн. |
Нож многофунциональный Ruike L21-B | 1 280 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →