Швейцарський ніж Gerber ArmBar Drive
Відео 27Фото 4 |
Gerber ArmBar Drive |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber ArmBar Drive
Усі ціни 12 →Мультитул Gerber ArmBar Drive Onyx 4L 1052451 | 1 699 грн. |
Мультитул Gerber ArmBar Drive Onyx 4L 31-003830 (1052451) | 1 499 грн. |
Мультитул Gerber ArmBar Drive Onyx 4L 31-003830 (1052451) 1052451 | 1 597 грн. |
Мультитул Gerber ArmBar Drive Onyx 4L 31-003830 (1052451) | 1 699 грн. |
Мультитул Gerber ArmBar Drive Orange 30-001588 (1052449) | 1 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →