Квадрокоптер (дрон) Syma X5SW
Відео 7Фото 24 |
Невеликий 4-гвинтовий дрон-квадрокоптер з вбудованою фотовидеокамерой і доступною вартістю. Завдяки хорошій керованості і непоганий стабілізації позиціонується як пристрій для початківців любителів. Може стати чудовим подарунком для підлітка. Дрон оснащений надійними колекторного електродвигуна, передача крутного моменту на гвинт — зубчаста. Ємності стандартного акумулятора, рівної 500 мАгод, достатньо для 5-6 хв польоту.
Однак, при бажанні можна придбати літій-полімерну батарею підвищеної до 1200 мАгод ємності, яка здатна підтримувати політ протягом 10-12 хв. Має посадкові ніжки, міцний полімерний корпус і просту, але ефективну захист гвинтів. Квадрокоптер Syma X5SW обладнаний вбудованою камерою з сенсором 0,3 Мп. З її допомогою можна робити фотознімки з роздільною здатністю 640х480 і записувати відеоролики стандарту здатності 480р (для запису необхідна карта пам'яті стандарту microSD).
Управління камерою, як і дроном загалом, виконується з комплектного пульта дистанційного керування (радиодиапазон 2,4 ГГц). Можлива трансляція в реальному часі зображення камери на смартфон або планшет під управлінням iOS/Android, картинка передається через WiFi з'єднання на відстань до 30 м. Радіус дії пульта ДУ досягає 50 м, що робить можливим підйом на значну висоту. Порівняно невеликі габарити і вага 120 г дають змогу не замислюючись брати квадрокоптер на прогулянку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syma.
Купити Syma X5SW
Усі ціни 13 →Квадрокоптер Syma X5SW з камерою WiFi (чорний) | 2 069 грн. |
Квадрокоптер Syma X5SW с камерой WiFi (черный) | 2 052 грн. |
Syma X5SW з камерою WiFi чорний (SYM-X5SWb) SYM-X5SWb | 1 849 грн. |
Квадрокоптер дрон Drone Syma X5SW на радіокеруванні з WiFi камерою Чорний | 1 994 грн. |
Квадрокоптер на радіокеруванні Syma X5SW з камерою WiFi | 2 200 грн. |
- Модель X5HW — має датчик висоти