Квадрокоптер (дрон) Syma X15W
Відео 10Фото 16 |
Являє собою класичний Х-подібний квадрокоптер з середніми габаритними розмірами, вбудованої FPV-камерою і досить простим управлінням. Виробником позиціонується як бюджетне пристрій, не дуже вимоглива до навичками пілотування. Може стати хорошим варіантом недорого першого дрона або чудовим подарунком для дитини віком від 10 років. Вбудована камера підтримує технологію First Person View (FPV), тобто онлайн-трансляцію зображення на смартфон або планшет під управлінням Android або iOS.
Для передачі зображень використовується канал Wi-Fi, тому для збереження прийнятної плавності передачі зображення бажано не віддаляти дрон більш ніж на 20-25 м. Окрім безпосередньої передачі в режимі FPV, зображення записуються на карту пам'яті стандарту microSD. Таке відео має набагато більш високу HD-якість і може записуватися навіть при максимальному видаленні квадрокоптера Syma X15W від оператора. Радіус дії комплектного пульта управління становить 70 м. Дрон простий в управлінні і має сучасну 6-й осьову систему стабілізації. Повного заряду знімного літій-полімерного акумулятора достатньо для 8 хвилинного автономного польоту, зарядка батареї займає близько 100 хвилин.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syma.
Купити Syma X15W
Іграшковий квадрокоптер Syma X15W із камерою чорний (X15W/X15W-1) X15W/X15 | 2 959 грн. |
Квадрокоптер Syma X15W 22 см Black (8600166681529) | 2 635 грн. |
Іграшковий квадрокоптер Syma X15W із камерою білий (X15W/X15W-2) X15W/X15W | 2 959 грн. |
Квадрокоптер з 2,4 ГГц керуванням та камерою Syma, X15W | 4 255 грн. |
Модификації Syma X15W
Ціни на Syma X15W |
---|---|---|---|---|
Syma X15A | від 1 559 грн. | 22 пропозиції | ||
Syma X15W | від 2 635 грн. | 4 пропозиції |