Квадрокоптер (дрон) Syma Z4
Фото 11 |
Syma Z4
без камериз камерою
Політ:до 10 хв, швидкість 11 км/год
Камера:немає
Розміри:311x293x53.6 мм, складаний
Два швидкісні режими польоту – 7.2 км/год та 10.8 км/год.
Модель Z4 відрізняється від Z4W відсутністю FPV камери.
Всі характеристики
Характеристики Z4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Syma Z4
Іграшковий квадрокоптер Syma Z4 помаранчевий (Z4) | 1 875 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Syma Квадрокоптер Z4 с 2.4 ГГц управлением и слож | 2 900 грн. |
Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z4 з 2.4 ГГц керуванням та складно | 2 900 грн. |
Syma Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z4 з 2.4 ГГц керуванням та ск | 2 900 грн. |
Модификації Syma Z4
Ціни на Syma Z4 |
---|---|---|---|---|
Syma Z4 | від 1 875 грн. | 4 пропозиції | ||
Syma Z4W | від 2 849 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →