Квадрокоптер (дрон) Syma X23
Відео 19Фото 24 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syma.
Купити Syma X23
Усі ціни 23 →Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер 2.4 GHz 21 cм White (X23White) | 1 988 грн. |
Іграшка на радіокеруванні Syma квадрокоптер чорний 21 см (X23 Black) | 2 499 грн. |
Іграшковий квадрокоптер Syma X23W із камерою чорний (X23W/X23W-1) X23W/X23 | 3 799 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Syma Квадрокоптер 2.4 GHz 21 cм White (X23White) | 2 500 грн. |
Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер 2.4 GHz 21 cм White (X23White) X23 | 2 500 грн. |
Syma X23 — симпатичний квадрокоптер з Піднебесної, з широким функціоналом, зручним управлінням і демократичною ціною близько $50.
Агресивний, але безпечний
Дрон отримав сучасний лаконічний дизайн і середні розміри (210х210х50 мм). Виглядає стильно і навіть трохи агресивно. При цьому, виробник приділив велику увагу безпеці оператора і оточуючих. Пропелери захищені кільцями, тому їх складно пошкодити, а самі вони не завдадуть шкоди оточенню при зіткненні. Світлодіодні навігаційні вогні не дадуть змогу дрону зникнути з поля зору в будь-який час доби. А система захисту від падіння і стрибків напруги вбереже електросхеми від поломок.
7 хвилин — політ нормальний
Камери у моделі немає (вона є у Syma X23W), але відмітною особливістю є великі можливості дистанційного управління. Зліт і посадка здійснюються натисненням однієї кнопки. Вбудований барометр допомагає тримати стабільну висоту, режим «Headless» — летіти дрону в ту сторону, в яку ви вкажете, незалежно від того, куди повернуть ніс апарата. Дрон легко змусити рухатися вперед-назад, вліво-вправо, вгору-вниз і навіть зробити мертву петлю.
Але не обійшлося і без ложки дьогтю. Незважаючи на здавалося б ємний акумулятор на 500 «махов», максимальний час польоту «Сіми» складає всього 7 хвилин, а от заряджати його потім доведеться цілих дві години.
Загалом, Syma X23 — непогана іграшка, яка не забере багато часу, але доставить радість, як дітям, так і дорослим.
Модификації Syma X23
Ціни на Syma X23 |
---|---|---|---|---|
Syma X23 | від 1 733 грн. | 23 пропозиції | ||
Syma X23W | від 3 800 грн. | 23 пропозиції |