Квадрокоптер (дрон) Syma Z5
Фото 9 |
Syma Z5
Політ:до 12 хв, швидкість 11 км/год
Камера:немає
Розміри:330x180x65 мм, складаний
Всі характеристики
Характеристики Z5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Syma Z5
Усі ціни 7 →Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуванням та складно | 2 634 грн. |
Іграшка на радіокеруванні Syma Квадрокоптер-гелікоптер 32 см (Z5) | 2 900 грн. |
Іграшковий квадрокоптер Syma Z5 сіро-помаранчевий (Z5) | 2 899 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Syma Квадрокоптер Z5 с 2.4 ГГц управлением и слож | 2 900 грн. |
Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуванням та складно | 2 900 грн. |
Syma Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуванням та ск | 2 900 грн. |
Квадрокоптер Syma Z5 з 2.4 ГГц керуванням та складною конструкцією 33 см ( | 2 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →