Жорсткий диск Synology HAT5300 HAT5300-12T 12 ТБ
Відео 12 |
Synology HAT5300 HAT5300-12T 12 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology HAT5300 HAT5300-12T 12 ТБ
Synology HAT5300 12TB | 23 680 грн. |
Synology HAT5300 12TB | 24 272 грн. |
Synology HAT5300 12TB | 24 864 грн. |
Відеоогляди
Модификації Synology HAT5300 HAT5300-12T
Ціни на Synology HAT5300 HAT5300-12T |
---|---|---|---|---|
Synology HAT5300 HAT5300-4T 4 ТБ | від 9 250 грн. | 17 пропозицій | ||
Synology HAT5300 HAT5300-8T 8 ТБ | від 10 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Synology HAT5300 HAT5300-12T 12 ТБ | від 23 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Synology HAT5300 HAT5300-16T 16 ТБ | від 28 890 грн. | 40 пропозицій |
Рекомендуємо