Powerbank Syrox PB107
Syrox PB107 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syrox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syrox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Syrox PB107
Усі ціни 15 →Syrox PB107 20000mAh, USB*2, Micro USB, Type C, white PB107white | 519 грн. |
Батарея универсальная Syrox PB107 20000mAh, USB*2, Micro USB, Тип C, black | 640 грн. |
Батарея універсальна Syrox PB107 20000mAh, USB*2, Micro USB, Type C, white | 489 грн. |
Syrox Батарея універсальна Syrox PB107 20000mAh, USB*2, Micro USB, Type C, | 489 грн. |
SYROX PB107 20000 mAh Black F138380 | 949 грн. |
ще 10 пропозицій