Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Автоакумулятори   /   TAB

Автоакумулятор TAB Polar Blue 56013B

Фото - Автоакумулятор TAB Polar Blue (56013B)
Відео 3
Порівняти ціни 10 →
Призначення:авто
Ємність:60 Агод
Напруга:12 В
Пусковий струм:600 А
в списокмої списки
Модифікації TAB Polar Blue 7
Характеристики
TAB 56013B
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
обслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
Ca-Ca (кальцієві)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ ліворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
60 Агод
Пусковий струм EN
600 А
Індикатор заряду
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
242x175x190 мм
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAB 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAB.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Де купити TAB Polar Blue 56013B

Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue (121 160) 121 160

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
3 329 грн.

TAB 121 160

Mallprix.comМенше року (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 385 грн.

Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue (121 160) 121 160

Brain.com.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись

TAB Polar Blue 60 Ah 12V (1) (121160)

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
3 508 грн.

Автомобільний акумулятор 60 Ah/12V TAB Polar Blue (1) (121 160)

Rozetka.uaЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
3 774 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на TAB Polar Blue 56013B

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди