Бойлер Tadiran SIERRA TS-50-D
Відео 1Фото 4 |
Tadiran SIERRA TS-50-D |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tadiran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tadiran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tadiran SIERRA TS-50-D
Усі ціни 6 →Водонагрівач Tadiran TS-50-D | 8 790 грн. |
Водонагреватель Tadiran TS-50-D | 8 799 грн. |
Водонагрівач TADIRAN TS-50-D | 8 791 грн. |
Водонагрівач Tadiran TS-50-D | 8 792 грн. |
Водонагрівач Tadiran TS-50-D | 10 360 грн. |
Бойлер TADIRAN TS-50-D | 9 850 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tadiran SIERRA TS-50-D
Ціни на Tadiran SIERRA TS-50-D |
---|---|---|---|---|
Tadiran SIERRA TS-30-D | від 7 380 грн. | 6 пропозицій | ||
Tadiran SIERRA TS-50-D | від 8 790 грн. | 6 пропозицій | ||
Tadiran SIERRA TS-80-D | від 9 670 грн. | 6 пропозицій | ||
Tadiran SIERRA TS-100-D | від 10 880 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →