Бойлер Vogel Flug QVD50 4220/2h
Фото 3 | 10 358 грн. Купити! Электрический бойлер Vogel Flug QVD50 4220/2H 2074Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Vogel Flug QVD50 4220/2h |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel Flug 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel Flug.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vogel Flug QVD50 4220/2h
Ціни на Vogel Flug QVD50 4220/2h |
---|---|---|---|---|
Vogel Flug QVD30 4220/2h | від 6 353 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug QVD50 4220/2h | від 10 358 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug QVD80 4220/2h | від 10 920 грн. | 2 пропозиції | ||
Vogel Flug QVD100 4220/2h | від 12 284 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug QVD120 4220/2h | від 9 433 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →