Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE (3201854)
Відео 20Фото 2 |
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE |
|
Електричний вертикальний накопичувальний водонагрівач з циліндричним корпусом і емальованим баком середньої ємності (50 л). Обладнаний електронним термостатом з цифровою індикацією, що забезпечує високу точність управління температурою, що дає значну економію електроенергії. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для найширшого кола споживачів. Здатний забезпечувати теплою водою невелику сім'ю з 1-2 чоловік.
Фірмова технологія Nanomix (спеціальний розсікач подачі) правильно оптимізує змішування різнотемпературних потоків і збільшує кількість гарячої води для прийому душу. 50-літровий бак водонагрівача Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE покритий спеціальною термостійкою емаллю AG+, поверхня якої містить невелику кількість срібла. Воно пригнічує біологічну обростання стінок і внутрішній об'єм бака підтримується в належному стані.
В якості додаткової антикорозійного заходи, передбачений магнієвий анод, що забезпечує електрохімічний захист від корозії. Застосування двох трубчастих електричних нагрівальних елементів сумарною потужністю 1800 Вт в конструктиві «сухого» ТЕНа зменшує утворення накипу і спрощує заміну нагрівачів в разі поломки. Водонагрівач розрахований на тиск до 8 бар і може безпечно експлуатуватися в будь-яких вітчизняних водопровідних мережах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE
Усі ціни 36 →Ariston Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY 3201854 | 9 999 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY HE (3201854) | 10 000 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY HE (3201854) | 8 500 грн. |
Бойлер електричний Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY HE (3201854) 3201854 | 10 000 грн. |
Водонагреватель Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY HE 3201854 | 10 400 грн. |
"Бойлер як бойлер. Нічого фантастичного, але й явних багів за ним не помічається. Брав на 80 літрів. Мені б вистачило і менше, але дві жінки в сім'ї = велика витрата води. Він традиційної циліндричної форми (накопичувальний зрозуміло), під яку в принципі і було відведено місце.Спеціально робили нішу з підведенням води.Максимально видає 80 градусів, при цьому споживаючи 1800 Вт.Не скажу, що це економно, але в межах норми.Всередині бойлер емальований.Чув, що вона має властивість тріскатися при перепадах температур Але ми перепадів не допускаємо, воду ніколи не зливаємо, тому все має бути нормально.У всякому разі більше двох років користуємося і поки не скаржимося.І взагалі, бойлери здебільшого емальовані. бойлера.Гріється за рахунок сухого тену.Умисно вбирав такий.Знаю, що конструкція трохи складніша і заміна цього елемента дорожча,але вони більш довговічні та безпечніші.В управлінні простий. Є дисплей та кнопки, все на увазі, температуру теж видно. Ми знизили до 60, тому що немає потреби у високій температурі. Існує захист від перегріву і є захист від надлишкового тиску. Зізнатися, не знаю, як це працює, але з бойлером все добре вже другий рік, а отже, він справний. Безпроблемний, швидко гріє велика витрата електрики Ruslan: користуюся Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE кілька місяців |
Модификації Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE
Ціни на Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE | від 7 965 грн. | 38 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE | від 8 560 грн. | 39 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 100V DRY HE | від 9 470 грн. | 22 пропозиції |