Аудіоресивер TAGA Harmony HTR-1500CD
Відео 2Фото 9 |
TAGA Harmony HTR-1500CD
Тип:мережевий програвач
Діапазон частот:30 — 20000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):60 Вт
Потужність на канал (4 Ом):120 Вт
Співвідношення сигнал/шум:50 дБ
Входи:Phono, S/P-DIF, оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:на сабвуфер
Вбудований програвач компакт-дисків.
Всі характеристики
Характеристики HTR-1500CD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony HTR-1500CD
Усі ціни 40 →Taga Harmony HTR-1500CD офіційна гарантія | 40 499 грн. |
Ресивер Taga Harmony HTR-1500CD (Czarny) | 38 294 грн. |
Taga Harmony HTR-1500CD (Czarny) | 37 360 грн. |
Taga Harmony HTR-1500CD (Czarny) | 38 294 грн. |
AV Ресивер Taga Harmony HTR-1500CD Silver | 40 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →