Аудіоресивер EverSolo DMP-A8
Відео 16Фото 8 |
EverSolo DMP-A8
Тип:мережевий програвач
Діапазон частот:20 — 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум:124 дБ
Входи:S/P-DIF, оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:Pre-Amp
Дод. виходи:тригерний
HDMI ARC.
Всі характеристики
Характеристики DMP-A8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EverSolo DMP-A8
Цифровий транспорт EverSolo DMP-A8 1880 | 92 000 грн. |
ЦАП із підсилювачем для навушників EverSolo DMP-A8 | 88 550 грн. |
Odtwarzacz sieciowy EverSolo DMP-A8 | 102 787 грн. |
Цифровой медиаплеер EverSolo DMP-A8 | 88 550 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →