Вантажна шина Taitong HS106 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS106 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS106 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Taitong HS106 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 9 591 грн. |
Taitong HS106 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 064 грн. |
Taitong HS106 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 9 577 грн. |
Taitong HS106 (прицепная ось) 385/65 R22.5 160K | 9 589 грн. |
Taitong HS106 (причіпна) 385/65 R22,5 160K | 11 081 грн. |
Шина Taitong HS106 (причіпна) 385/65 R22.5 160K PR20 | 11 131 грн. |