Вантажна шина Torque FTL311 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Torque FTL311 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque FTL311 385/55 R22.5 160K
Torque FTL311 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 12 270 грн. |
Грузовые шины Torque FTL311 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 1001550469 | 12 824 грн. |
Вантажні шини Torque FTL311 (причіпна) 385/55 R22.5 160K 20PR | 13 853 грн. |