Вантажна шина Taitong HS205 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS205 245/70 R19.5 136M 245/70 R19.5 " 135 M 245/70 R19.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS205 245/70 R19.5 136M
Taitong HS205 (рулевая) 245/70 R19.5 136/133M 16PR | 5 100 грн. |
Грузовые шины Taitong HS205 (универсальная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR 100 | 5 202 грн. |
Вантажні шини Taitong HS205 (універсальна) 245/70 R19.5 136/134M 16PR | 5 514 грн. |
Модификації Taitong HS205 245/70 R19.5 136M
Ціни на Taitong HS205 245/70 R19.5 136M |
---|---|---|---|---|
Taitong HS205 245/70 R19.5 135M | від 4 992 грн. | 1 пропозиція | ||
Taitong HS205 245/70 R19.5 136M | від 5 100 грн. | 3 пропозиції |