Вантажна шина Rosava OI-25AM 14 R20 145G
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava OI-25AM 14 R20 145G 14 R20 " 145 G 14 R20 " 147 G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava OI-25AM 14 R20 145G
Усі ціни 14 →Rosava ОИ-25 АМ (універсальна) 14.00 R20 145G | 21 447 грн. |
Росава ОИ-25 (универсальная) 14.00 R20 145G PR10 | 20 520 грн. |
Rosava ОИ-25АМ (универсальная) 14 R20 145G | 20 633 грн. |
Росава ОИ 25АМ (14/R20 145G) | 20 812 грн. |
Вантажна шина ROSAVA ОИ-25АМ 14.00R20 145G | 21 058 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Rosava OI-25AM 14 R20 145G
Ціни на Rosava OI-25AM 14 R20 145G |
---|---|---|---|---|
Rosava OI-25AM 14 R20 145G | від 20 633 грн. | 14 пропозицій | ||
Rosava OI-25AM 14 R20 147G | від 21 787 грн. | 19 пропозицій |