Медіаплеєр Tanix W2 16 Gb
Відео 22Фото 8 |
Tanix W2 16 Gb |
|
Доступний малогабаритний стаціонарний мультимедійний UltraHD/4K-плеєр з невеликим дисплеєм, підтримкою бездротових мереж Wi-Fi та кабельних Fast Ethernet з'єднань. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, здатний забезпечити відтворення всіх найпопулярніших форматів аудіо/відео/фотоконтенту, в т.ч. відеопотоків UltraHD/4К-роздільна здатність (3840х2160 при 30 к/с).
Повноцінно підтримує виведення якісного відео з широким динамічним діапазоном (HDR10/HDR10+). Може працювати з будь-якими сучасними стрімінговими сервісами, включаючи Netflix, Amazon Prime Video, Megogo, Sweet.tv, Oll.tv, Divan.tv та інші. Апаратно декодує файли, стислі з використанням прогресивних алгоритмів H.265 та AV1. Оснащений двома USB портами, підтримує відтворення контенту з USB Flash, USB HDD та USB SSD-накопичувачів.
Працює під управлінням функціональної, стабільної та добре налагодженої прошивки, створеної на основі операційної системи Android 11. В основі апаратної платформи медіаплеєра Tanix W2 16 Gb лежить 4-ядерний ARM-процесор Amlogic S905W2 64-bit, що працює у зв'язці з 2 Гб оперативною та 16 Гб постійної пам'яті eMMC. Доступ до магазину програм Google Play. Інтегроване графічне ядро Mali-G31 MP2 показує базовий рівень продуктивності у 3D-іграх і добре справляється з 2D-графікою. Підтримка Bluetooth 4.0 уможливлює використання клавіатур і мишей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tanix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tanix.
Купити Tanix W2 16 Gb
Усі ціни 15 →TANIX Tanix W2 2/16 DDR (S905W2) ANDROID 11.0 | 930 грн. |
Tanix W2 2/16 GB | 930 грн. |
Tanix Tanix W2 2/16Gb | 930 грн. |
Tanix W2 2/16 + Настройка и сертификат YouTV в подарок! | 931 грн. |
Смарт Приставка TB Tanix W2 2/16GB, Android Smart TV BOX | 1 325 грн. |
Модификації Tanix W2 16 Gb
Ціни на Tanix W2 16 Gb |
---|---|---|---|---|
Tanix W2 16 Gb | від 930 грн. | 15 пропозицій | ||
Tanix W2 32 Gb | від 1 249 грн. | 8 пропозицій | ||
Tanix W2 64 Gb | від 1 420 грн. | 6 пропозицій |