Рюкзак Tatonka Baix 12 12 л
Фото 19 |
Tatonka Baix 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Baix 12 12 л
Усі ціни 12 →Спортивний рюкзак Tatonka Baix 12 Red Orange (TAT 1536.211) TAT 1536.211 | 3 402 грн. |
Рюкзак Tatonka Baix 12 Blue (1033-TAT 1536.010) | 3 402 грн. |
Спортивний рюкзак Tatonka Baix 12 Blue (TAT 1536.010) TAT 1536.010 | 3 402 грн. |
Рюкзак Tatonka Baix 12 Red Orange (1033-TAT 1536.211) | 3 402 грн. |
Рюкзак велосипедний Tatonka Baix 12 Red Orange (TAT 1536.211) | 3 402 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →