Рюкзак Tatonka Skill 22 Recco 22 л
Фото 9 |
Tatonka Skill 22 Recco |
|
Вбудований відбивач RECCO.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Skill 22 Recco 22 л
Туристичний рюкзак Tatonka Skill 22 RECCO Red Orange (TAT 1472.211) TAT 14 | 6 006 грн. |
Рюкзак Tatonka Skill 22 Recco Red Orange (1033-TAT 1472.211) | 6 006 грн. |
Рюкзак туристичний Tatonka Skill 22 RECCO Red Orange (TAT 1472.211) | 6 006 грн. |
Рюкзак Tatonka Skill 22 RECCO Червоний | 6 006 грн. |
Туристичний рюкзак Tatonka Skill 22 RECCO Red Orange (TAT 1472.211) | 6 006 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →