Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 Recco 40 л
Фото 16 |
Tatonka Cima Di Basso 40 Recco 38 л40 л |
|
Вбудований відбивач RECCO.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Cima Di Basso 40 Recco 40 л
Усі ціни 6 →Туристичний рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 RECCO Grey (TAT 1493.025) TAT | 7 744 грн. |
Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 Recco Grey (1033-TAT 1493.025) | 7 744 грн. |
Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 RECCO Сірий | 7 744 грн. |
Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 RECCO Червоний | 7 980 грн. |
Туристичний рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 RECCO Grey (TAT 1493.025) | 7 744 грн. |
Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 RECCO, Grey (TAT 1493.025) | 7 744 грн. |
Модификації Tatonka Cima Di Basso 40 Recco
Ціни на Tatonka Cima Di Basso 40 Recco |
---|---|---|---|---|
Tatonka Cima Di Basso 38 W Recco 38 л | від 7 980 грн. | 15 пропозицій | ||
Tatonka Cima Di Basso 40 Recco 40 л | від 7 744 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →