Кондиціонер TCL KY-18/QY(MZ)(NX) 18 м²
Відео 1Фото 6 |
TCL KY-18/QY(MZ)(NX) 18 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:18 м²
Споживання:824/- Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики KY-18/QY(MZ)(NX)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TCL KY-18/QY(MZ)(NX) 18 м²
Усі ціни 14 →Кондиционер мобильный TCL KY-18/QY(MZ)(NX) KY-18/QY(MZ)(NX) | 11 999 грн. |
TCL KY-18/QY(MZ)(NX) | 10 399 грн. |
Кондиціонер мобільний TCL KY-18/QY(MZ) | 10 399 грн. |
Кондиціонер TCL KY-18/QY(MZ)(NX) | 10 399 грн. |
Мобільний кондиціонер TCL KY-18/QY(MZ)(NX) | 13 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →