Кондиціонер TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB 26 м²
Фото 9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Купити TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB 26 м²
Усі ціни 19 →TCL TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI | 20 299 грн. |
Кондиционер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI | 20 299 грн. |
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB | 23 800 грн. |
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB ELITE XAB1I Heat Pump | 20 299 грн. |
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI | 23 800 грн. |
Понад місяць вибирав. Потрібен був бюджетний. хороший кондиціонер, з можливістю обігріву взимку. Спершу хотів звичайний інверторний взяти, але повивчавши. зрозумів, що для цих цілей краще брати модель з підігрівом піддону. Тут є і підігрів, і нормальний інвертор (фірмовий), і посібник з вайфай. Поставив до кімнати на 18 квадратів. Виправляється на мінімальній потужності. Середня не сильно галаслива, але велика, максимум вже шумить. Тому раджу до кімнат на 20 квадратів, але не більше (в плані шуму). Ставив у березні. Встиг затестити обігрів) Гріє добре, але довго нагрівається (хвилин 7). Так само мені не подобається, що часто відвалюється вайфай. За майже 2 місяці відвалився тричі. Довелося знову все підключати. Пластик не смердючий. Фільтра це дві знімні сітки з різною щільністю. Виймається дуже просто, співається за 10 секунд, так само просто вставляється назад. Додаток для управління по вайфай оч простий, зручний і функціональний. Якби не вилітав, ціни не було б. Поставлю 4 із 5. Свою функцію виконує на 100%. Ціна. Є підігрів піддону. На мінімальній потужності (їх три) взагалі безшумний, на середній нормальний. Довго розкочегарується (при обігріванні), але добре гріє. Зручний та простий пульт + гарний. Дуже просто виймаються фільтри та миються. Іноді відвалюється вайфай. Немає підсвічування дисплея пульта. Антон Ч: користуюся TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB кілька місяців |
У бюджетному дивізіоні кондиціонерів з прицілом на роботу в люті морози цікавою пропозицією бачиться модель TCL Elite TAC-09chsd/XAB1IHB. Це спліт-система в поширеному "дев'ятому" розмірі з категорії економічних інверторників.
Інверторний компресор
Пристрій покладається в справі на інверторний компресор виробництва Toshiba, а по «жилах» спліт-системи тече озонобезпечний холодоагент R32. На практиці Кондиціонер підкуповує високою точністю підтримки заданої температури повітря з низьким рівнем шуму. Чи жарт, в тихому режимі нічного обдування робота спліт-системи залишається майже нечутною (19 дБ).
"Розумний" обдув
З» розумних " функцій в Tcl Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB застосована система обдування Smart Air Flow. У режимі охолодження прохолодне повітря з вихідного отвору кімнатного блоку дме вгору, при роботі на обігрів повітряні потоки направляються вниз. Також модель підтримує смарт-управління по мережі Wi-Fi з мобільних пристроїв. Єдине "але «-періодично підключення по бездротовій мережі» відвалюється", що відображено в деяких відгуках до спліт-системі.
Оригінальний дизайн
Оригінальний дизайн фронтальної панелі внутрішнього блоку кондиціонера впишеться під стати сучасним інтер'єрам приміщень. На "фасаді" кімнатного модуля чергуються глянцеві і матові смужки, а під передньою панеллю розміщується прихований Інфо-дисплей. Кондиціонер радує очі елегантною зовнішністю і надійно працює на благо забезпечення комфортних умов в обслуговуваній «квадратурі».
Модификації TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB
Ціни на TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB |
---|---|---|---|---|
TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1IHB 26 м² | від 20 299 грн. | 23 пропозиції | ||
TCL Elite TAC-12CHSD/XAB1IHB 34 м² | від 21 999 грн. | 36 пропозицій | ||
TCL Elite TAC-18CHSD/XAB1IHB 51 м² | від 33 399 грн. | 32 пропозиції | ||
TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1IHB 68 м² | від 41 999 грн. | 35 пропозицій |