Кондиціонер TCL TAC-09CHSA/VB Inverter 26 м²
Очікується у продажу 10 550 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 26; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 680/690; Потужність в режимі охолодження (Вт): 2640; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2780; Циркуляція (м³/год): 550; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 38/26 |
TCL TAC-09CHSA/VB Inverter 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:680/690 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TAC-09CHSA/VB Inverter
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації TCL TAC-09CHSA/VB Inverter
Ціни на TCL TAC-09CHSA/VB Inverter |
---|---|---|---|---|
TCL TAC-09CHSA/VB Inverter 26 м² | від 10 550 грн. |
TCL TAC-12CHSA/VB Inverter 35 м² | від 11 900 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-18CHSA/VB Inverter 52 м² | від 20 000 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-24CHSA/VB Inverter 70 м² | від 24 700 грн. | 1 пропозиція |