Кондиціонер TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1I 68 м²
Фото 5 |
TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1I 68 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:68 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2226/1903 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Elite TAC-24CHSD/XAB1I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1I 68 м²
Усі ціни 28 →TCL TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready | 39 999 грн. |
Кондиционер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready | 39 999 грн. |
Кондиціонер спліт-система TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready 10 | 39 999 грн. |
Спліт-система TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready | 39 999 грн. |
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready | 39 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1I
Ціни на TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1I |
---|---|---|---|---|
TCL Elite TAC-09CHSD/XAB1I 26 м² | від 16 998 грн. | 48 пропозицій | ||
TCL Elite TAC-12CHSD/XAB1I 34 м² | від 17 399 грн. | 36 пропозицій | ||
TCL Elite TAC-18CHSD/XAB1I 51 м² | від 30 899 грн. | 33 пропозиції | ||
TCL Elite TAC-24CHSD/XAB1I 68 м² | від 39 899 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →